"Enter"a basıp içeriğe geçin

Villa Karousa Gerze

Gerze villa karousa Hüseyin Yüksek tarafından inşaa edilecektir.

Gerze’nin ihtiyaç doğrultusunda güzel bir site projesine imza atılacak.

Nezih bir ortam oluşturan villa karousa Gerze’de konut artışında elit bir rol alacak.

Villa Karousa – Gerze 1956 Projesi

Kaynak: Gerze’nin Sesi Gazetesi

Sakin şehir ünvanına sahip Gerze’de, betonların ve yapaylığın arasından sıyrılarak insanların nefes alabilecekleri, yaşam tarzlarını ve standartlarını yeniden belirleyecek eşsiz bir yaratmak üzere yola çıktık. 

İlçemizin potansiyelini değere dönüştürecek, bölgenin aydınlık yüzü olacak, insanların bu karmaşadan kurtulup doğanın kalbinde müstakil bir hayat sürecekleri vizyoner bir projeyi hayata geçiriyoruz. Her bir detayı üzerinde titizlikle durduğumuz proje hayata geçtiğinde, Sinop çevresinin en eşsiz konut projesi olacak. H.Yüksek

Proje çalışması ile ilgili olarak gazetemize gönderilen açıklamada : “Gerzeli iş insanı Hüseyin Yüksek güvencesiyle “Gerze 1956” projesi kapsamında hayata geçecek olan projenin hazırlık çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Doğanın Kalbinde Size Özel Bir Hayat “Sakin şehir unvanına sahip Gerze’de, betonların ve yapaylığın arasından sıyrılarak insanların nefes alabilecekleri, yaşam tarzlarını ve standartlarını yeniden belirleyecek eşsiz bir proje ihtiyacı vardı” diyern Yüksek, “İşte biz bunu başarma gayesiyle yola çıktık. İlçemizin potansiyelini değere dönüştürecek, bölgenin aydınlık yüzü olacak, insanların bu karmaşadan kurtulup doğanın kalbinde müstakil bir hayat sürecekleri vizyoner bir projeyi hayata geçiriyoruz. Her bir detayı üzerinde titizlikle durduğumuz proje hayata geçtiğinde, Sinop çevresinin en eşsiz konut projesi olacak.”

Kaynak: Gerze’nin Sesi Gazetesi

Proje’nin Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.